חברת אלום טכניק מתמחה בתכנון חכם ובנייה מקצועית של חדרי שמש, שיספקו לכם הנראה רבה בכל עונות השנה. לחץ כאן...
אלום טכניק - חדרי שמש, חדרים מזכוכית בהתאמה אישית
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
גלריות נוספות
מה רואים בתמונה?
x
חייגו 03-6189822 או צרו קשר:
בחרו גלריה: גג הזזה |  גג קבוע |  סגירת מרפסות

חדרי שמש - חדרים מזכוכית

חברת אלום טכניק מציעה מגוון רחב של פתרונות מתקדמים לכל סוגי הקירויים, במטרה לאפשר ללקוחותיה מענה לכל צורך ורצון. לאחר שנים של פיתוח ובדיקות איכות קפדניות, אלום טכניק שמחה לבשר לכם על הפיתרון המתקדם ביותר, שנחשב למילה האחרונה בעולם האדריכלות ועולם עיצוב הבית – חדרי שמש, חדרים מזכוכית לבתים פרטיים, מסעדות ומבנים ציבוריים.

עבור חדרי שמש ניתן לבנות גגות הזזה מזכוכית, מדגם Inter – Pack המתוכננים ומותקנים בכל סוגי המבנים והמפתחים, בהתאם לצרכיו הייחודיים של כל לקוח. את ההתקנה ניתן לבצע במבנים קיימים, או לשלבה עוד בשלבי התכנון של המבנה.

חדרים מזכוכית – השמיים הם לא גבול

חומרים איכותיים, תכנון מוקפד והתקנה מקצועית, יבטיחו לכם שביעות רצון והנאה לשנים ארוכות. גם אתם יכולים להיות חלק מחוג לקוחותינו המרוצים, שגילו כיצד כל מבנה סגור יכול להפוך לחלל מאוורר תחת כיפת השמיים.

האפשרויות בבניית חדר שמש רבות ומגוונות, מומלץ לבקר באולם התצוגה של אלום טכניק ולהתרשם ממגוון המוצרים שמציעה החברה. ניתן לבנות חדר שמש עם גגות קבועים, או גגות הזזה חשמליים, חלונות נפתחים וחלונות הזזה, סוככים חיצוניים, או וילונות פנימיים.

הטכנולוגיות המתקדמות במפעלי אלום טכניק, לצד ידע מקצועי עשיר ומוצרים באיכות גבוהה, מאפשרות פתרונות ייחודיים ומושלמים לכל צרכי הלקוח.

פרוייקט יפו - סגירת מרפסת לחדר שמש בשילוב זכוכית ואלומיניום

בחדרי השמש שבונה חברת אלום טכניק אפשרות למערכת בקרה חשמלית של חברת סומפי. מערכת ההפעלה כוללת חיישנים חכמים שמזהים תנאי מזג אוויר כמו רוחות מעל עוצמה מסויימת, או גשם וניתן לתכנת את המערכת לסגירה אוטומטית של הגג תחת תנאים אלו.

לחצו להמשך קריאה
שירות לקוחות ארצי:03-6189822
המפעלים 7, קרית אריה, פתח תקווה