חברת אלום טכניק גאה להציג את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר עבור גגות הזזה חשמליים, גגות הזזה מזכוכית, במגוון רחב של אפשרויות וסטנדרטים בלתי מתפשרים של איכות. לחץ כאן...
אלום טכניק - גגות הזזה, גג נפתח מזכוכית
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
גלריות נוספות
מה רואים בתמונה?
x
חייגו 03-6189822 או צרו קשר:
בחרו גלריה: גג הזזה |  גג קבוע |  סגירת מרפסות

גגות הזזה - שמיים במרחק לחיצה...

חברת אלום טכניק חלוצה בתחום פתרונות אלומיניום לבתים פרטיים ומבנים ציבוריים. החברה מקפידה להתעדכן בכל מגמות העיצוב והטכנולוגיות המתקדמות בעולם ובימים אלו, גאה להציג

גגות הזזה חשמליים

לראשונה את מוצר הדגל של החברה – גגות הזזה חשמליים מזכוכית ואלומיניום, באיכות שטרם הכרתם.

תהליך ארוך של בדיקות דקדקניות, הובילו לבנייתו של אב הטיפוס, אותו בדק ואישר מכון התקנים. בשל העובדה כי גגות הזזה חשמליים מסוג זה הינם פיתוח חדשני, שטרם היה לו תקן ישראלי, הוצבו עבור המוצר תנאי בדיקה מחמירים שמבטיחים בטיחות, אמינות ובידוד מושלם מפני משקעים כמו גשם, שלג, ברד וטל.

צפו בפרוייקט יפו - סגירת מרפסת לחדר שמש עם גג הזזה

לאילו מבנים מתאים גג נפתח מזכוכית?

גגות הזזה חשמליים ניתן להתקין במבנים קיימים, או לשלבם עוד בשלבי התכנון של המבנה. ככל שעולה הדרישה לאיכות חיים ומתפתח תחום עיצוב הפנים בארץ, כך יותר ויותר בעלי בתים בוחרים לשדרג את רמת חייהם ולהתקין גג הזזה חשמלי שיאפשר לחלל הבית להיות מאוורר, נעים, מרווח וייחודי יותר.

גגות הזזה חשמליים, מעבר לאפשרות להתקינם על גבי חדרי שמש,
מאפשרים להפוך כל סלון סטנדרטי להיכל ייחודי שנמצא תחת כיפת השמיים. עבור שומרי המצוות, מאפשר גג הזזה פיתרון נוח ונעים במיוחד לחג הסוכות.

לחצו להמשך קריאה
שירות לקוחות ארצי:03-6189822
המפעלים 7, קרית אריה, פתח תקווה