אלום טכניק מייצרת ומשווקת מוצרי אלומיניום ייחודים. תריסי אלומיניום, תריסים חשמליים, פתרונות קירויי לכל סוגי המבנים והפתחים ועוד. מוצרי החברה ועבודתה המקצועית נאמנים לסטנדרטים גבוהים של איכות, המבטיחים את שביעות רצונו של הלקוח. לחץ כאן...
אלום טכניק - פתרונות באלומיניום
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
גלריות נוספות
מה רואים בתמונה?
x
חייגו 03-6189822 או צרו קשר:
בחרו גלריה: סוככים |  פרגולות |  צלונים |  תריסי גלילה

תריסי אלומיניום, סוככים, צלונים ווילונות

שוב נשברו התריסים הישנים? לפני שאתם ממהרים להשקיע בפעם המי יודע כמה כספים נוספים לצורך תיקון תריסים, כדאי שתכירו את פתרונות ההצללה של אלום טכניק.

הגיע הזמן לגלות איכות חיים חדשה תריסים חשמליים

במדינה שטופת שמש כמו ישראל, חייב כל בית אמצעי הצללה נוח, אמין ואיכותי. חברת אלום טכניק משווקת אמצעי הצללה מתקדמים, באיכות גבוהה, סוככים, וילונות, או תריסים, במגוון של אפשרויות עיצוב ובשליטת מערכת הפעלה חשמלית.

חברת אלום טכניק הנה אחת החברות המובילות בענף ולכן נבחרה להיות בין נציגי סומפי בארץ. מערכות ההפעלה החשמליות של סומפי מאפשרות שליטה מרחוק על ההצללה בבית, על תריסים חשמליים, וילונות, סוככים ואפילו מקלטי תאורה. המערכת כוללת שלטים רב ערוציים המאפשרים שליטה ובקרה מלאה, על חלקי הבית השונים.

יתרונותיהם של וילונות, סוככים, או תריסים חשמליים

תריסים וצלונים - אלום טכניק משווקת שלושה דגמים מובילים של תריסי אלומיניום חשמליים, שיבטיחו לכם הנאה, נוחות ואיכות חיים שלא הכרתם. הדגם הראשון הוא תריסי מידי, המאפשרים שלב אור במרווחים משתנים. דגם נוסף מציע תריסי גלילה עם רפפות, התריסים עולים, יורדים ומרפרפים. האפשרות השלישית היא צלונים חשמליים, או רפפות הצללה חשמליות הניתנות לסבסוב והזזה.

סוככים - סוככים חשמליים ניתן להתקין מחוץ למבנה, מעל גגות זכוכית של חדרי שמש, או סוככים פנימיים להצללת חלונות הבית. מערכות ההפעלה של חברת סומפי מאפשרות שליטה באמצעות שלט רחוק על מספר מנועים, באמצעות מערכת סינכרון המאגדת את כולם לבקרה אחת.

וילונות - לחובבי הוילונות, קיימת אפשרות להתקין וילונות חשמליים וליהנות מפתיחה וסגירה של הוילון, בלחיצת כפתור. חברת אלום טכניק מציעה וילונות חשמליים במגוון עיצובים לבחירת הלקוח.

 

לחצו להמשך קריאה
שירות לקוחות ארצי:03-6189822
המפעלים 7, קרית אריה, פתח תקווה