כיצד תקנים באלומיניום מבטיחים לך מוצר איכותי, עמיד ובטיחותי? כנס/י למידע המקיף מאת מומחי אלום טכניק...
תקנים באלומיניום - אלום טכניק, איכות ללא פשרות!
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
גלריות נוספות
מה רואים בתמונה?
x
חייגו 03-6189822 או צרו קשר:

תקנים באלומיניום שכדאי לדעת!

לעבודות אלומיניום ישנם תקנים ישראליים ובינלאומיים אשר מאשרים את טיבו של החומר. חומר אשר עומד בתקן מבטיח כי אכן מדובר בחומר גלם איכותי, אשר מכיל את כל הקריטריונים של עמידות לאורך זמן, איכות ובטיחות.

התקנים אשר נקבעו ברשימה בתקנוני הבנייה ואשר מתייחסים לעבודה בחומרי אלומיניום, מבטיחים שחוזק החומר יהיה איתן ויציב ויוכל לעמוד בעומסים השונים של המבנה.

כמו כן, ישנה התייחסות לתקנים בנושא חלונות, הן מבחינת הזיגוג והן מבחינת הפרופיל, לשם יצירה של אטימה מוחלטת בפני מים, רוחות ורעשים.

תקנים באלומיניום מבטיחים לך איכות

תקנים באלומיניום כוללים התייחסות לעיבוד חומרי האלומיניום ושילובים במבנים באופן הנדסי וארכיטקטוני. מכון התקנים הישראלי, הידוע כמכון מחמיר אשר מציב סטנדרטים גבוהים לבטיחות ועמידות. על כן, מומלץ מאוד לרכוש מוצרים מחברות אשר עומדות בתקנים אלו.

המכון ערך בדיקות שונות ומבדקים לגבי אופן הייצור של החומרים, טיבם, עמידותם בפני מבחנים בשטח ובמעבדות. זאת על מנת לקבוע את הסטנדרטים אשר לפיהם יתנהלו תהליכי הבניה והייצור לקבלת התוצר הטוב ביותר.

בטרם ניגשים להזמין עבודה הכוללת אלמנטים של אלומיניום מומלץ מאוד לבדוק כי החברה אכן עומדת בתקנים הישראליים של מכון התקנים.

לחצ/י כאן ליצירת קשר עם מומחה שלנו!

חברת אלום טכניק עומדת בתקנים באלומיניום המחמירים ביותר ומבטיחה ללקוחותיה את איכות החומר והעבודה מן הגבוהים הקיימים היום בשוק.

טיב העבודה והגימורים, החל מהפרופילים ועד לאביזרים הקטנים של ההתקנה, מיובאים מהחברות המובילות בעולם ועומדים בכל הסטנדרטים וזאת על מנת להגיע לכדי מוצר שלם המבטיח מקצועיות, אמינות ואיתנות.

לחצו להמשך קריאה
שירות לקוחות ארצי:03-6189822
המפעלים 7, קרית אריה, פתח תקווה