אלום טכניק - כל פתרונות האלומיניום. לפני ביצוע עבודות אלומיניום, אנו בטוחים שעולות אצלכם שאלות רבות. כאן תמצאו להן תשובות!
אלום טכניק - תשובות לשאלות נפוצות
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
גלריות נוספות
מה רואים בתמונה?
x
חייגו 03-6189822 או צרו קשר:

מומחי אלום טכניק עונים לשאלות שלכם!

יש לכם שאלות לגבי עבודות אלומיניום?
אתם שואלים ואנחנו עונים!

שאלות נפוצות

שאלה: איך לנקות מוצרי אלומיניום?

תשובה: העיקרון החשוב ביותר בתחזוקת אלומיניום הוא עדינות. החומר אינו סובל חומצות, סקוצ'ים וניסויים כימיים. הוא מעדיף מטלית לחה ועדינה וחומרי ניקוי מומסים במים. כל הטיפים בכתבות עצות לתחזוקת אלומיניום וכל הסודות בניקוי אלומיניום.

 

שאלה: מה הוא חלון ללא הלבשה?

תשובה: חלון הזזה בנוי ממסילות וכנפיים. חלון פתיחה צירי בנוי ממשקוף וכנף פתיחה (קיפ, פתיחה הצידה, דרייקיפ). ההלבשה הינה פרופיל נוסף למשקוף או למסילה המעטרת את היקף חלון האלומיניום.

ההלבשה מכסה את קו החיבור של החלון עם גימור פנים כמו טיח או גבס וכך מקבלים מראה "נקי" של מסגרת החלון במישור קו טיח הפנים.

לקוחות המעונינים במראה נקי ומינימליסטי של מסגרות האלומיניום (למשל עיצוב בלגי) מוותרים על ההלבשה וכך מקבלים חלון עם מסגרת צרה יותר.

ויתור על ההלבשה מחייב ומאפשר להרכיב את החלון בעומק הפתח, מחייב עיבוד הגימור הפנימי ופינות הפתח וכך נקבל סף אופקי ודפנות פתח עמוקות. את הסף ניתן לבצע ע"י טיח מוחלק וצבוע אבן נסורה וכדומה.

שאלה: מה ההבדל בין אלומיניום בלגי לקלאסי? מה הגודל המקסימאלי לכל דגם רוחב וגובה?

תשובה: אלומיניום קלאסי הינו אלומיניום עם קו עיצובי של פרופילים סטנדרטיים רחבים, חיבורים בקווים ישרים ללא חלוקות משנה, הבחירה במימדי הפרופילים מהם בונים את החלון על פי גודל המפתח.

המושג אלומיניום בלגי מתייחס לקו עיצובי המזכיר מסגרות ברזל ומתאפיין בחלוקות משנה רבות, פרזול ייחודי, שימוש בזכוכיות מיוחדות (צבעוניות,ויטראז'), צביעת אלומיניום עם טקסטורה ובגוונים "ברזליים" .

לחלון האלומיניום הדמויי בלגי יתרון על ברזל זה ברמת האיטום, פתרונות זיגוג, תחזוקה שוטפת, פתרונות לרשתות תריסי גלילה ומערכות הזזה. 

לחצו להמשך קריאה
שירות לקוחות ארצי:03-6189822
המפעלים 7, קרית אריה, פתח תקווה