בואו לראות ולהתרשם ממגוון של חלונות ב פרופיל קלאסי – חלונות בעלי פרופיל אלומיניום מבית אלום טכניק...
פרופיל קלאסי – חלונות בעלי פרופיל אלומיניום קלאסי
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
גלריות נוספות
מה רואים בתמונה?
x
חייגו 03-6189822 או צרו קשר:

חלון פרופיל קלאסי

חלון בפרופיל קלאסי הינו חלון אלומיניום בעל קו עיצובי של פרופילים סטנדרטיים רחבים. החיבורים בחלון בפרופיל קלאסי הינם קווים ישרים ללא חלוקות.

בשנים האחרונות, התרחב השימוש  בפרופיל קלאסי בבתים בעיצוב מודרני המשלבים חלונות בעלי פרופיל עם נוכחות. חלון  בפרופיל קלאסי מעניק לחלל סגנון עיצוב  קלאסי ונקי.

קיים מגוון רחב של חלונות בפרופיל אלומיניום קלאסי המותאמים לחלון ולמטרות השימוש בו בכל חדר:

חלון ציר או חלון פתיחה - חלון ציר  ידוע בכינויו חלון פתיחה הוא חלון שנפתח על ציר צידי באופן המאפשר פתיחה מלאה של החלון כך שכנף החלון נמצאת בתוך החדר ומגבילה את אפשרויות השימוש והעיצוב בחדר.

חלון הזזה - חלון שבו הכנפיים זזות על גבי מסילה לכל אחד מהצדדים. כך שמחד כנף החלון אינה נמצאת בחדר אך גם החלון לא ניתן לפתיחה מלאה (כדוגמת חלון ציר).

חלון הזזה "כיס" - חלון הזזה בעל תכונות חלון הזזה רגיל אך הכנפיים מוזזות לתוך כיס בתוך הקיר. חלון כיס מאפשר פתיחה מלאה של החלון.

חלון דריי קיפ - חלון המתאפיין בתכונות חלון ציר צידי וחלון בעל ציר עליון . כך החלון מאפשר פתיחה כפולה לשני צדדים. הפתיחה הצידית מאפשר פתיחה מלאה ואילו הפתיחה העליונה מאפשרת פתיחה חלקית.

דגמים של חלונות בפרופיל קלאסי:

קליל הרם הזז  2200- מערכת חלונות ודלתות הזזה למפתחים גדולים.  ניתן לקבל את מערכת הדלתות והחלונות בשתי תצורות, לבחירת הלקוח:  מערכת חלונות ודלתות בעלת מנגנון הזזה  מתוחכם "הרם הזז" (HEBE SHIEBE) או במנגנון הזזה סטנדרטי. צבע: ניתן לקבל במגוון רחב של צבעים.
 

לחצו להמשך קריאה
שירות לקוחות ארצי:03-6189822
המפעלים 7, קרית אריה, פתח תקווה