תריסי אלומיניום מספקים רמת בידוד גבוהה ועמידות מרבית בפני מזג האוויר והזמן וכמובן, קלות החומר המאפשרת פתיחה וסגירה נוחה ומהירה של התריסים, תוך משחק בין אור לצל. הקליקו לכל המידע בנושא...
תריסי אלומיניום - כל האפשרויות לתריסי אלומיניום באלום טכניק
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
גלריות נוספות
מה רואים בתמונה?
x
חייגו 03-6189822 או צרו קשר:
בחרו גלריה: סוככים |  פרגולות |  צלונים |  תריסי גלילה

כל האפשרויות לתריסי אלומיניום

בעבר, היה נפוץ סוג אחד של תריסים, תריסי העץ הנפתחים על גבי ציר, אך כיום, עם התפתחות הטכנולוגיה, ניתן למצוא מגוון רחב של תריסים העונים על הצרכים הפונקציונאליים ועל הצרכים האסתטיים. כל הפרטים בהמשך...

תריסי העץ הוחלפו בתריסי אלומיניום אשר מספקים רמת בידוד גבוהה יותר ועמידות מרבית בפני מזג האוויר והזמן בניגוד לעץ, וכמובן, קלות החומר המאפשרת פתיחה וסגירה נוחה ומהירה של התריסים, תוך משחק בין אור לצל.

גלו את כל הסודות בניקוי אלומיניום

במדינה שטופת שמש, כמו מדינת ישראל, יש צורך בהתקנה של תריסים על פתחי החלונות, על מנת לאפשר סינון של אור, החשכה, וכמובן, יצירת פרטיות במידת הצורך.

התריס אינו יוצר רמת בידוד מלאה בין הפנים לחוץ ומתוקף היותו ככזה, עוזר לנו במינון החדרת החוץ אל תוך החלל הפנימי של המבנה.

להבדיל מחלון, אשר מטרתו ליצור אוורור של חלל המבנה וחדירה של אור שמש תוך בידוד מקסימאלי בין החוץ לפנים, התריס מיועד לשם חסימת קרני השמש במידת הצורך, יצירת פרטיות ואף מניעה של גניבות ופריצות במקרים מסוימים.

יש לכם שאלות? צלצלו אלינו עוד היום: 03-6189822

תריסי הזזה מאלומיניום

תריסים אשר נעים על גבי מסילה לסגור אותם ולהזיז אותם אל תוך כיס אשר בנוי בקיר. התריסים הללו מתאימים בעיקר לאזורים חמים בהם יש מרפסת, או מרפסת שירות, וניתן לפתוח אותם לקבלת חלל פתוח במידת הצורך ולסגור אותם ליצירת חלל אטום ומבודד.

לחצו להמשך קריאה
שירות לקוחות ארצי:03-6189822
המפעלים 7, קרית אריה, פתח תקווה