אלומיניום הינו חומר אידאלי למחזור! איך מתנהל תהליך המחזור ומהם היתרונות במחזור אלומיניום? כל הפרטים במאמר הבא...
מחזור אלומיניום - אלום טכניק
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
גלריות נוספות
מה רואים בתמונה?
x
חייגו 03-6189822 או צרו קשר:

מחזור אלומיניום לתעשייה ירוקה

בעולם בו המודעות לשמירה על הסביבה גוברת ותעשייה ירוקה תופסת תאוצה רבה יותר בעיקר בבנייה של מבנים ובתים פרטיים, כמו למשל במבנים הנבנו בשיטת בנייה קלה או בבנייה הנעשית על ידי שימוש באלומיניום, מחזור הופך לפעולה מבוקשת ופופולארית.

אלומיניום ממוחזר מתאים לכל שימוש ובמיוחד לבנייה ירוקה. לכן, על מנת שנדע יותר על תהליך מחזור כינסנו עבורכם מספר עובדות חשובות.

מהי פסולת אלומיניום?

מתכת אלומיניום היא מתכת נפוצה ביותר המפיצה פחמן דו חמצני בעת יצורה.

האלומיניום הוא מתכת בעלת שימושים רבים, הן בתעשייה והן בשימוש הביתי. ובכל זאת, ייצורו הוא תהליך יקר באופן יחסי ואינו ידידותי לסביבה ירוקה.

כיום בזכות המגמה לחסכון באנרגיה ובזכות קונספט התעשייה הירוקה, משתמשים יותר בפסולת ממוחזרת לבנייה ולא ביצירה וזיקוק של אלומיניום טהור.

פסולת אלומיניום נוצרת משאריות בתעשייה ועוברת תהליך של התכה עד ליציקות אלומיניום שיוכלו לשמש למבנים ולשימוש תעשייתי על ידי מחזור.

ייצור הפסולת זולה הרבה יותר וידידותית יותר לאיכות הסביבה משום שלא נגרם זיהום אוויר או גוזל אנרגיה רבה בתהליך.

השלבים בתהליך המחזור

התהליך כמו במחזור פרופילים המשמשים לבנייה, נעשה על ידי איסוף של כל שאריות האלומיניום שנאספו על ידי תעשיות שונות - צבא, מפעלים, מכונות גדולות ואף מכוניות.

החומר נאסף וממוין על ידי מכונות ואנשי מקצוע על מנת שתהיה התאמה בסגסוגת האלומיניום, ונדחס ומותך עד לקבלת יציקות בגדלים שונים.

לחצו להמשך קריאה
שירות לקוחות ארצי:03-6189822
המפעלים 7, קרית אריה, פתח תקווה