אלום טכניק - חדרי שמש הם הלהיט החדש בתחום הארכיטקטורה ועיצוב הבית. חדר או מרפסת עשויים זכוכיות שקופות המאפשרות חדירה של אור השמש וחום אל המבנה המעוצב בקפידה.
חדרי שמש: הלהיט החדש בעיצוב הבית - אלום טכניק
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
גלריות נוספות
מה רואים בתמונה?
x
חייגו 03-6189822 או צרו קשר:
בחרו גלריה: גג הזזה |  גג קבוע |  סגירת מרפסות

מואר מאליו - חדרי שמש: הלהיט החדש בעיצוב הבית

חדרי שמש הם הלהיט החדש בתחום הארכיטקטורה ועיצוב הבית. חדר או מרפסת עשויים זכוכיות שקופות המאפשרות חדירה של אור השמש וחום אל המבנה המעוצב בקפידה.

למרות שמם, חדרי שמש מיועדים גם לחורף. מה יותר מהנה ורומנטי לשבת בחדר שקוף, לשתות קפה או תה ורותח ולהביט בגשם זולג על הזגוגיות?

חדר שמש הוא האופציה הטובה ביותר ליהנות מהטבע מבלי לצאת מקירות הבית. בנוסף, חדר שמש הוא מוגן יותר, אטום יותר ומבודד יותר מרעשים חיצוניים. בועת זכוכית נפלאה  ומעוצבת.

ישראל היא ממלכה אולטימטיבית לחדרי שמש. את הימים האפורים במהלך השנה ניתן לספור על יד אחת, כאשר גם ברוב ימות החורף זורחת השמש ומאירה.

חדרי שמש מאלומיניום

חדרי שמש עשויים פרופילי אלומיניום היא הדרך הבטוחה, היפה והאיכותית ביותר ליהנות מזיו השמש.

פרופילי אלומיניום ידועים ביכולתם לאטום היטב ולמנוע מאבק ומלכלוך לחדור לחדר ומצד שני, אלומיניום יכול להחזיק את כל סוגי הזכוכיות בספקטרום רחב המעניק לחדר תחושה אמיתית של חוץ.

אלומיניום אינו מחליד ואינו מתחמצן כך שגם העיצוב המוקפד והאסתטי נשמר לאורך שנים.

צפו בפרוייקט יפו - סגירת מרפסת לחדר שמש שמכניס את הנוף לדירה

יתרון נוסף של האלומיניום על פני חומרים אחרים הוא השתלבותו עם חידושים טכנולוגיים ו"בית חכם". למשל, אם בקיץ אתם מעוניינים שאוויר יחדור לחדר השמש, כל שעליכם לעשות הוא ללחוץ על שלט ולפתוח את הגג באופן אוטומאטי.
 

לחצו להמשך קריאה
שירות לקוחות ארצי:03-6189822
המפעלים 7, קרית אריה, פתח תקווה