ההמצאה ששינתה את מראה החלון שלנו לתמיד הומצאה בבלגיה. תנאי מזג האוויר הביאו לפיתוחים נהדרים בתחום בידוד הבית.
מהפכת האלומיניום הבלגי - אלום טכניק
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
גלריות נוספות
מה רואים בתמונה?
x
חייגו 03-6189822 או צרו קשר:

מהפכת האלומיניום הבלגי

בלגיה היא מדינה קטנה הגובלת בגרמניה הגדולה. מדברים בה שלוש שפות ויש לה מלך חביב עם נסיכה חביבה עוד יותר. וגם הם המציאו את מה שאנחנו מכיריםבתור אלומיניום בלגי. אז כן, ההמצאה ששינתה את מראה החלון שלנו לתמיד הומצאה בבלגיה. תנאי מזג האוויר הביאו לפיתוחים נהדרים בתחום בידוד הבית.

ואכן זוהי תכונתו הראשונה של האלומיניום הבלגי: יכולת בידוד ואטימות מעולים. שום אבק, רוח גשם או מים לא יכולים לחדור חלון או מפתח התחום בפרופילי אלומיניום בלגי.

ההבדל העיקרי בין אלומיניום רגיל ובין האלומיניום הבלגי הוא עובי הדופן הרחב יותר בתצורה הבלגית ובאטמי הגומי המושחלים לתוכו על מנת לשפר את האיטום והבידוד.

אלומיניום בלגי - זה פשוט כל כך יפה

את עדיפותו של האלומיניום הבלגי בעיצוב פנים וחוץ על פני חומרים אחרים ניתן לראות על פי שחזור בתים עתיקים. האלומיניום הבלגי הוא רך וגמיש וניתן לצבוע אותו במגוון צבעים ליצירת מגוון סגנונות. קיראו על בחירת מעצב/ת פנים ובחירת אדריכל/ית.

כך קורה, שבית עתיק בסגנון ערבי ביפו מתהדר באלומיניום בלגי על מנת לשחזר את הקשתות העתיקות שהיו בבית המקורי. בעזרת עיצוב והתקנה מקצועית, לא ניתן להבדיל בין הברזל העתיק שפעם החזיק את הויטרינה הענקית לבין האלומיניום הקליל והגמיש שמחזיק את אותה ויטרינה.

לחצו להמשך קריאה
שירות לקוחות ארצי:03-6189822
המפעלים 7, קרית אריה, פתח תקווה