בין אם לקראת שיפוץ של בית, כניסה לדירה חדשה בעלת שטח קטן או עיצוב של משרד, ניתן להיעזר באלמנטים מאלומיניום בתחום הבנייה אשר יכולים לצמצם שטח מבוזבז. להמשך קריאה לחץ/י...
שימוש באלומיניום לעיצוב חללים קטנים
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
גלריות נוספות
מה רואים בתמונה?
x
חייגו 03-6189822 או צרו קשר:

אלומיניום לעיצוב חללים קטנים

כאשר מבקשים למצוא פיתרונות לעיצוב חללים קטנים, הדבר הראשון שקופץ בראשנו הוא הפחתה של עומס מבחינת רהיטים ואביזרים ושימוש בצבעים בהירים.

ככל שהדבר נכון,  האלמנטים החשובים ביותר בעיצוב חללים קטנים טמון דווקא בפתרונות טכנולוגיים מתקדמים, כבר בשלבי הבנייה והתכנון.

בין אם אנחנו לקראת שיפוץ של בית או עיצוב הבית, כניסה לדירה חדשה בעלת שטח קטן או עיצוב של משרד, ניתן להיעזר באלמנטים בתחום הבנייה אשר יכולים לצמצם שטח מבוזבז, אם בפתיחה וסגירה של ארונות קיר, מידוף, חלונות ואף סגירה של מרפסות ליצירת חלל פנימי נוסף.

אלומיניום כפתרון אופטימלי לחללים קטנים

דלתות
דלתות הפנים בעיצוב של חללים קטנים יכולות להיפתח על 180 מעלות ובכך להיצמד אל הקיר ולא לתפוס מקום בחלל. פיתרון יעיל אף יותר יהיה דלת הזזה, או דלת הנפתחת אל תוך כיס בקיר ובכך יוצרת תחושה של חלל גדול יותר אשר אינו תופס שטח מהחדר. דלתות בעלי פרופיל אלומיניום הנעות על גבי מסילה או ציר פתיחה קדמי או אחורי מציעות את המענה המתאים.

מומחי האלומיניום שלנו עומדים לרשותכם בכל שאלה! צלצלו: 03-6189822

חלונות
ישנו מגוון רחב של סוגי חלונות אשר יכולים לענות על הצורך של שמירה על המרחב המקורי של החדר, דוגמא לכך הם חלונות הנפתחים כלפי חוץ או אלו הנעים על גבי מסילה אל תוך כיסים קבועים בקיר.

באופן שכזה, החלונות לא תופסים את חלל השטח. בנוסף, גדלים שונים של חלונות יכולים ליצור אשליה של חלל גדול יותר, בפרט אם נשקף מהם נוף יפה המסיח את הדעת

לחצו להמשך קריאה
שירות לקוחות ארצי:03-6189822
המפעלים 7, קרית אריה, פתח תקווה