החלונות הבלגיים אשר הגיעו אלינו מאירופה העתיקה, הם הסוד לעיצוב מרשים ויוקרתי, המשמר את הקסם של פעם! הקליקו להמשך קריאה...
חלונות בלגיים - קסם של אירופה הקלאסית
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
גלריות נוספות
מה רואים בתמונה?
x
חייגו 03-6189822 או צרו קשר:

חלונות בלגיים - קסם של אירופה הקלאסית

החלונות הבלגיים הגיעו אלינו מאירופה העתיקה, שם הם היו עשויים מפרופיל ברזל וזיגוג זכוכית, אשר אינו בשימוש בבנייה מודרנית. בזכות האלומיניום, שימור הקסם של אירופה הקלאסית בעיצוב הבית מתאפשר גם היום! המשיכו לקרוא וראו כיצד...

הטכנולוגיה והקדמה של ימינו, הצליחו להחליף את הברזל, היקר, הכבד ובעל נטייה לקורוזיה, בפרופילי אלומיניום דקים אשר מתאימים לאופי החיים המודרניים, זקוקים לתחזוקה נמוכה ומאפשרים בידוד אקוסטי ותרמי בין החוץ לפנים, אך עדיין משמרים את המראה המרשים והיוקרתי.

והמחיר יפתיע אתכם! לחצו כאן להצעת מחיר

מקורם של החלונות הבלגיים

למען האמת, אין שום קשר בין בלגיה לבין החלונות הללו. למעשה, חלון בלגי הינו מונח ישראלי אשר בא על מנת לתת תחושה אירופאית לחלונות מסוג זה. באירופה העתיקה חלונות אלו הורכבו מפרופילים של ברזל המחולק לחלקים ריבועיים או מלבניים ובעל זיגוג זכוכית פשוט.

על אף המראה המיוחד והמעוצב, חלונות אלו הותקנו בעיקר בבתים של אנשים פשוטים אשר לא יכלו לשלם על חלונות יקרים יותר ואטומים מעץ.

בימינו, הברזל הוחלף בחומר האלומיניום, אשר מאפשר אטימה מוחלטת של החלון ומדבר באותה שפה עם אלמנטים נוספים בבית, כמו דלות הזה מפרופיל דק או דלתות כניסה.

החלונות הבלגיים אשר עשויים מפרופיל אלומיניום דק, מעניקים את הבידוד המוחלט ואת האיטום הנחוץ לחללים ולבתים של ימינו.

לחצו להמשך קריאה
שירות לקוחות ארצי:03-6189822
המפעלים 7, קרית אריה, פתח תקווה