בואו לבחור ולהתרשם ממגוון רחב של חלונות עץ מלא מבית אלום טכניק! לחצו כאן...
חלונות עץ מלא מבית אלום טכניק
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
גלריות נוספות
מה רואים בתמונה?
x
חייגו 03-6189822 או צרו קשר:
בחרו גלריה: עץ ואלומיניום |  עץ מלא |  שוקו SHUCO

מגוון חלונות עץ מלא

קיים מגוון רחב של חלונות בעלי פרופיל אלומיניום בעיצובים שונים: חלון בעלי עיצוב מודרני ונקי, חלונות בעלי עיצוב כפרי, חלונות מינימליסטיים – חלונות שבהם כמעט ולא רואים פרופיל (המסגרת שמקיפה את הזכוכית בכל חלון), חלונות בעיצוב בלגי ועוד.

בישראל נפוץ השימוש בחלונות בעלי פרופיל אלומיניום בעיצובים שונים ואילו בחול, נפוץ השימוש בחלונות בעלי פרופיל עץ מלא.

חלון עץ מלא מאפשר לנו ליהנות מאופי חומר הגלם. עץ ידוע  כחומר מבודד ולכן רב השימוש בו במדינות קרות. חלון עץ מלא הינו חלון העשוי מפרופיל עץ מלא בלבד.  לחלונות עץ יש מגוון רחב של עיצובים וצבעים. השימוש בעץ מעניק לבית בידוד אקוסטי ובידוד תרמי כאחד. חלון עץ מלא יכול להעניק לבית עיצוב מודרני, כפרי או קלאסי.

סוגי חלונות עץ מלא:

את חלונות העץ המלא, ניתן להתקין במגוון סוגי הפתיחה המקובלים כיום בחלונות אלומיניום:

  • חלון ציר או חלון פתיחה - חלון ציר ידוע בכינויו חלון פתיחה הוא חלון שנפתח על ציר צידי באופן המאפשר פתיחה מלאה של החלון כך שכנף החלון נמצאת בתוך החדר ומגבילה את אפשרויות השימוש והעיצוב בחדר.
     
  • חלון הזזה - חלון שבו הכנפיים זזות על גבי מסילה לכל אחד מהצדדים. כך שמחד כנף החלון אינה נמצאת בחדר אך גם החלון לא ניתן לפתיחה מלאה (כדוגמת חלון ציר).
     
  • חלון דריי קיפ - חלון המתאפיין בתכונות חלון ציר צידי וחלון בעל ציר עליון. כך החלון מאפשר פתיחה כפולה לשני צדדים. הפתיחה הצידית מאפשר פתיחה מלאה ואילו הפתיחה העליונה מאפשרת פתיחה חלקית.

קיראו בהרחבה על: סוגי חלונות - המדריך להתאמת חלונות

לחצו להמשך קריאה
שירות לקוחות ארצי:03-6189822
המפעלים 7, קרית אריה, פתח תקווה