דלתות הזזה מאלומיניום הן פתרון יעיל כמעט בכל מקרה. בואו לקרוא על האפשרויות העומדות לרשותכם באתר של אלום טכניק...
דלתות הזזה מאלומיניום לעיצוב הבית בעזרת אלום טכניק
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
גלריות נוספות
מה רואים בתמונה?
x
חייגו 03-6189822 או צרו קשר:

כל האפשרויות לדלתות הזזה מאלומיניום

דלתות הזזה מאלומיניום הם אחד האלמנטים הפופולאריים והמבוקשים בעיצוב בתים פרטיים כיום. היכולת לתפוס מינימום נפח, לייצר חיסכון בעלויות הבניה ולא להיפתח כלפי חוץ או פנים נתפסת כיעילה יותר ואפקטיבית בעיקר כשמדובר בבנייה חכמה או בנייה מודרנית.

 דלתות הזזה מאלומיניום הפכו עם השנים לשילוב חכם ובלתי נפרד בבתים פרטיים וזאת משום שפרופילי אלומיניום מאפשרים משקל רב יותר של חומרים, עם פתיחה והזזה קלה.

בנוסף לאחר התקנתן מתאפשר  שינוע שקט יותר, תחזוקה וניקיון פשוטים יותר, חיסכון בעלויות ונשיאה קלה לפירוק והרכבה במקרה הצורך.

מומחה לדלתות הזזה עומד לרשותך חייג/י 03-6189822

עיצוב לכל צורך וטעם

כיום ניתן ליישם כמעט כל עיצוב באמצעות דלתות. החומר מאפשר יציבות וחוזק בעלויות נמוכות וחיסכון ניכר.

בסיוען ניתן לעצב למשל חלונות מאלומיניום בלגי המאופיינים בחלון זכוכית גדול מאד עם תחזוקה קלה.

ניתן לעצב באמצעותן גם כניסות רחבות אל חללים כמו פטיו, סלון, מרפסת מטבח וכדומה. השימוש בהן בחלונות בלגיים למשל הוא פופולארי משום שהחומר מכיל את הזכוכית על כל כובדה ומשנע אותה בקלות.

עוד סגנון עיצוב נפוץ בבתים פרטיים הוא דלתות זכוכית בגווני מלמין שמנת או לבן המעוצבות בפסי חלוקה דקורטיביות בגימור מט. הן מתאימות בעיקר לחדרי שינה, תחימת חללים וחדרי ארונות.

אל עיצוב זה מצטרפות גם דלתות הזזה מאלומיניום טוקיו בעלות אלמנטים אוריינטאליים, המוחזקות על ידי פרופילים וזכוכית. ניתן לשלב אותן עם חומרים שונים לבחירתכם כמו בדים, עץ, ניירות אורז עבים, פי.וי.סי ועוד ולשמור על התחזוקה שלהן בפשטות.

לחצו להמשך קריאה
שירות לקוחות ארצי:03-6189822
המפעלים 7, קרית אריה, פתח תקווה