אל תבזבז/י זמן על טעויות! לקבלת כל התשובות על אלומיניום בבניית בית, מהמומחים של אלום טכניק לחצ/י כאן...
אלומיניום בבניית בית - מומחי אלום טכניק עם כל התשובות
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
גלריות נוספות
מה רואים בתמונה?
x
חייגו 03-6189822 או צרו קשר:

כל מה שצריך לדעת על אלומיניום בבניית בית

בתכנון של מבנה חדש אחד האספקטים החשובים הוא החומר בו משתמשים, תוך כדי הפעלת השיקול לגבי היתרונות והחסרונות של כל חומר. בעבר היה נעשה שימוש נרחב בברזל, פלדה, עץ ופלסטיק. אך עם הזמן נכנס שחקן נוסף לתחום חומרי הבנייה, האלומיניום.

בעת האחרונה ניתן לראות שימוש הולך וגובר של אלומיניום בבניית בית פרטי או מגדלי מגורים והכרה ביתרונות החומר. סוג זה של מתכת משמש היום כחומר יסוד פופולארי לבנייה של בתים.

הוא מחליף לעיתים חומרים אחרים כמו עץ או פלסטיק, או משתלב ביחד איתם בצורה הרמונית ואסתטית. פתרונות אלומיניום הפכו לפופולארים מאוד מכיוון שלחומר מספר תכונות בסיסיות המהוות למעשה יתרון עצום על פני חומרים אחרים.

המומחים של אלום טכניק עומדים לרשותך חייג/י: 03-6189822

בונים בית? כך תחסכו זמן וכסף!

היתרונות לשימוש באלומיניום בבניית בית הם רבים. ראשית מדובר בחומר זמין ועל כן מחירו יהיה נוח בדרך כלל, בנוסף יש אפשרות להשתמש בו לאחר שעבר מחזור, אלמנט שתורם לבניה ירוקה ולחיסכון בעלויות ובזמן הבנייה.

סיבה נוספת לשימוש באלומיניום בבניית בית היא עמידותו אל מול פגעי מזג האוויר, שמש קופחת, גשם שוטף או רוח חזקה, היא גבוהה במיוחד ואף משמשת כמבודד יעיל מאוד בין החלל החיצוני לפנימי, אלמנט שתורם כמובן לחיסכון בעלויות.

החזוקה וגם ניקיון החומר הן נמוכות וקלות יחסית לחומרים אחרים. בנוסף, הוא נוח מאוד לעבודה והשימוש בו משמעותי לחיסכון בזמן הבנייה.

בשל משקלו הקל ניתן ליצור איתו מנעד רחב של מוצרים בהם יש צורך כשבונים בית חדש, החל ממקלחונים, ארונות, דלתות, ויטרינות הזזה וכלה באלמנטים מיוחדים של עיצוב כמו גגות הזזה.

לחצו להמשך קריאה
שירות לקוחות ארצי:03-6189822
המפעלים 7, קרית אריה, פתח תקווה