הודות לבנייה באמצעים מתקמים כמו אלומיניום, מתאפשרת כיום בנייה מודרנית בסגנון עתיק המשמרת את הקסם של פעם! הקליקו להמשך קריאה...
אלומיניום בעיצוב עתיק
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
גלריות נוספות
מה רואים בתמונה?
x
חייגו 03-6189822 או צרו קשר:

אלומיניום בעיצוב עתיק - הרבה יותר מטרנד

טרנד הבנייה בסגנון עתיק שב אל מחזותינו ובאופן ניכר. כיום, התופעה הזו אפשרית יותר מתמיד הודות לבנייה באמצעים מתקדמים ואלומיניום בינהם. אתם מוזמנים להתעדכן במילה האחרונה בתחום העיצוב...

בין אם בזכות חוק שימור הבניינים ההיסטוריים ששטף את תל אביב ובין אם בבתים פרטיים בכפרים, מושבים ואזורי יוקרה, יותר ויותר מבנים מתחקים אחר סגנון הבנייה הישן ומביאים קסם של פעם אל המאה ה-21.

טרנד העיצוב העתיק

עיצוב עתיק מתחקה למעשה אחר מגמות שונות שהיו רווחות בעולם האדריכלי במאות קודמות. בין אם הדבר נכון לאדריכלות קלאסית, ארט-דקו, סגנון ספרדי, באוהאוס והבנייה הירושלמית.

תנו לנו להפתיע אתכם עם הצעת מחיר! הקליקו כאן

שיטוט קצר ביפו יעביר אותנו על פני מאות שלמות, אשר מתחדשות היום בזכות בניינים משוחזרים המשלבים השפעות סגנוניות שונות בעלי חלונות מקושתים, ריצפה מצוירת, פיתוחי קיר ושערי ברזל.

במהלך המאות התאספו להם עיצובים אדריכליים מגוונים מאוד, אשר משפיעים בצורה ישירה גם על המראה כיום. בין אם בתצורת ההתרחקות ממנו בבניית מגדלים יוקרתיים וגבוהים ובין אם בחזרה אליו ביצירה של שכונות מגורים נמוכי קומות המדברות את השפה הקלאסית.

קראו עוד על פתרונות אלומיניום בבניינים המיועדים לשימור

איך משיגים עיצוב עתיק בעזרת אלומיניום?

בניינים מחודשים ומשופצים, אשר מבקשים לשמור על החדש, עושים זאת בהתאם למגמה הסגנונית אשר הייתה רווחת בזמן תכנון ובניית הבית.

שחזור שנעשה כהלכה בא לידי ביטוי  בפרטים הקטנים: ברצפות, בתקרות הגבוהות, בחלונות, בדלתות ובאביזרים. יחד עם זאת, בצד השחזור הצמוד למקור, נעשים שימושים בחומרים מודרניים ועכשוויים.

לחצו להמשך קריאה
שירות לקוחות ארצי:03-6189822
המפעלים 7, קרית אריה, פתח תקווה