אלום טכניק פתרונות אלומיניום - מומחים עונים על שאלות גולשים נפוצות - כיצד לבחור מעצב פנים או מעצבת פנים לבית שלך?
כיצד לבחור מעצב פנים? מומחי אלום טכניק מסבירים
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
גלריות נוספות
מה רואים בתמונה?
x
חייגו 03-6189822 או צרו קשר:

כיצד לבחור מעצב פנים? מומחי אלום טכניק מסבירים

ביתנו הוא אכן מבצרנו. בשני העשורים האחרונים ועקב התפתחות העידן הדיגיטלי נוצרה תופעה גלובאלית של מעבר מהמשרד אל הבית. הטכנולוגיה מאפשרת לנו להקים משרד ביתי, אולפן ביתי וחדר עבודה משוכלל, קטן ויעיל.

בנוסף, החשיבות של עיצוב הבית עלתה ביחד עם ההחשפות לאופנות, טרנדים ותרבויות שונות בעולם. כשאנחנו מגיעים הביתה אנחנו רוצים שיהיה לנו הכי נוח, הכי כיף, הכי שליו ובקיצור, הכי "בית".


עיצוב פנים או אדריכלות פנים הוא מקצוע שהתפתח עקב הצורך של האנשים לעצב את החלל בצורה ייחודית אשר תבליט את אופיים האותנטי ואת הצרכים שלהם. אפשרויות העיצוב הן מגוונות, בית בעיצוב מודרני היי טקטיסטי, סגנון כפרי, סגנון קלאסי, סגנון יפני או אוריינטליסטי. ואולי גם וגם?

איך לבחור את מעצבת הפנים לבית?

הום סטיילינג

הום סטיילינג, או בעברית, הלבשת הבית, הוא גם מושג שהתפתח עם הזמן ופירושו עיצוב הבית על כל פרטיו לרבות מוצרי טקסטיל, וילונות, כריות, חפצי אמנות, סגנון חלונות, תאורה ועיצוב הקירות. הום סטיילינג, בדיוק כמו סטיילינג לאופנה הוא התוספות המשלימות את המראה ויוצרות שלם אמיתי, אותנטי ומקורי.

קראו כיצד להקנות ייחוד באמצעות הפרטים הקטנים - פרזול באלומיניום

דמיינו את עצמכם לבושים בסגנון מסוים ומביטים במראה, מה חסר לכם? שרשרת ארוכה, עגיל, צבע בשיער, חגורה? אקססוריז אשר משדרגים את המראה מסתם טוב למיוחד. וזהו תפקידו של מעצב פנים טוב. להפוך את הטוב למיוחד.

לחצו להמשך קריאה
שירות לקוחות ארצי:03-6189822
המפעלים 7, קרית אריה, פתח תקווה