אלום טכניק - מגוון אמצעי הצללה הקיימים כיום בשוק הם רבים, החל מוילונות, תריסי גלילה, פרגולות וצלונים, כאשר לכל אחד מאלו יש את היתרונות המייחדים אותו ומתאימים לאפקט הרצוי בסביבה בה הוא מותקן.
אמצעי הצללה לבית, למשרד ולחצר - אלום טכניק
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
גלריות נוספות
מה רואים בתמונה?
x
חייגו 03-6189822 או צרו קשר:
בחרו גלריה: סוככים |  פרגולות |  צלונים |  תריסי גלילה

אמצעי הצללה באלום טכניק

במדינה כמו בישראל, בה האקלים הוא חם רוב השנה ושעות השמש הן רבות, יש צורך באמצעי הצללה על מנת לקרר את הטמפרטורה של פנים הבית וליצור אזורים נעימים וקרירים לישיבה בגינה או במרפסת.

מגוון אמצעי הצללה הקיימים כיום בשוק הם רבים, החל מוילונות, תריסי גלילה, פרגולות וצלונים, כאשר לכל אחד מאלו יש את היתרונות המייחדים אותו ומתאימים לאפקט הרצוי בסביבה בה הוא מותקן.

יתרונות אמצעי ההצללה

למוצרי ההצללה, על כל סוגיו, ישנם מספר יתרונות בולטים, אשר הופכים אותו למצרך חשוב, במיוחד באזורים חמים ושטופי שמש.

חיסכון באנרגיה - בימי הקיץ, בהם הטמפרטורות עולות, אנו נוטים להשתמש במזגנים ובמאווררים על מנת להקל את עומס החום. אך, כאשר מתקינים אמצעי הצללה יעילים, המתאימים לחללים השונים של המבנה, ניתן להפחית בצורה משמעותית את עלויות החשמל ולקבל טמפרטורה נעימה וקרירה גם ללא שימוש באנרגיה חשמלית.

מניעת סינוור - גם אם הטמפרטורה אינה גבוה במיוחד, הרי שגם במשרדים וגם בבתים פרטיים, השימוש במסכי מחשב ובטלוויזיות יכול להיפגם כאשר אור השמש הוא חזק. באמצעות הצללה נכונה, ניתן ליצור מעבר של אור יום ועם זאת הפחתה ברמת הסנוור, אשר יכולה לפגום בראייה.

בריאות - הגינה והמרפסת משמשים אותנו ברוב ימות השנה, אך כאשר השמש יוקדת, יש צורך בהגנה ממשית בפניה. כאשר עושים שימוש חכם במוצרים שיוצרים צל, אנו למעשה שומרים על בריאותנו, מגנים על גופנו, וניתן ליהנות משעות האור גם בחלל החיצוני של הבית, ללא צורך להסתגר מפני השמש החמה.

לחצו להמשך קריאה
שירות לקוחות ארצי:03-6189822
המפעלים 7, קרית אריה, פתח תקווה