אלום טכניק - פתרונות אלומיניום. אחד המקומות המרכזיים בבית הוא המטבח. כל האפשרויות לעבודות אלומיניום למטבח בהישג ידך.
עבודות אלומיניום למטבח - אלום טכניק
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
גלריות נוספות
מה רואים בתמונה?
x
חייגו 03-6189822 או צרו קשר:

אלומיניום למטבח

אחד המקומות המרכזיים בבית הוא המטבח. מעבר להיותו מקום פונקציונאלי להכנת אוכל, הוא גם מקום מפגש משפחתי ומתפקד כליבו של הבית, בעיקר, נוכח העובדה, כי המטבחים כיום כבר לא מוצפנים בחדר ייעודי משל עצמם, אלא פתוחים לחלל המגורים ומשתלבים בו.

עיצוב המטבח

כאשר מגיעים לשלב של עיצוב המטבח, המגוון הוא רחב, ויש לקחת בחשבון מספר מרכיבים, נגישות, פרקטיות, עמידות לאורך זמן, נוחות וכמובן, עיצוב ואסתטיקה אשר תואמת את החלל הכולל של הבית.

הקו החדש והמוביל בעיצוב מטבחים הוא שימוש בחומרים טבעיים, אשר מעניקים מראה אסתטי, נקי ויוקרתי ומתאפיין בנוחות ופונקציונאליות רבה.

הקדמה ואורח החיים גרמו לחיפוש אחרים חומרים אשר משתלבים בצורה טובה במטבח ויכולים להיות קלים ונוחים לשימוש בכל הגילאים, שהרי המטבח, הוא מזמן כבר לא מקום המקדש של האישה, אלא משמש את כל דרי הבית.

אחד החומרים אשר הפכו שכיחים ומרכזיים בתחום בניית ועיצוב המטבחים הוא אלומיניום, אשר ידוע בתכונותיו העמידות, החזקות ובעל מראה יוקרתי ועשיר.

השימוש באלומיניום, לכשעצמו, או בשילוב עם חומרים אחרים, כמו זכוכית ועץ מאפשרים שילובים רבים המעניקים קומפוזיציות שונות לחלל המטבח ויוצרים סביבת עבודה ומחייה נעימה.

דלתות אלומיניום למטבח

חומר האלומיניום נותן מענה רחב בתחום של דלתות למטבח. מאחר ומדובר בחומר עמיד מאוד, אשר תחזוקתו נמוכה וקל מאוד לנקות אותו ולשמר אותו, בניגוד לעץ למשל אשר עלול לספוג כתמי שומן, והוא עונה על הצרכים הפונקציונאליים והיום יומיים של המטבח.

לחצו להמשך קריאה
שירות לקוחות ארצי:03-6189822
המפעלים 7, קרית אריה, פתח תקווה